Fara Jítrava

Fara v Jítravě má své nové webové stránky a je i na faceboku.

Stránky fary v Jítravě jsou: www.farajitrava.cz

Ubytování na faře v Jítravě

OD PODZIMU 2018 JE HOTOVO, OTEVÍRÁME PRO VÁS PO ČTYŘECH LETECH OPĚT FARU V JÍTRAVĚ.

Fara v Jítravě i nadále bude sloužit ke svému původnímu účelu farnosti, ale nyní se rozšíří její využití i pro širokou veřejnost, individuální hosty nebo skupiny ke krátkodobé návštěvě.

Fara nabízí širokou možnost využití a nyní je již ideální čas pro rezevraci na  Jaro a Léto 2024, které se nám krásně již plní.

Fara v Jítravě je nově uspořádaná pro konání firemních školení, svateb, křtin, individuálních duchovních cvičení, seminářů a dílniček pro školy a školky, soustředění pěveckých sborů, které můžou využít i náš místní kostel, kde je možné uskutečnit benefiční koncert.

Pro milovníky přírody a hub je to nejideálnější výchozí místo, neboť hned u fary leží naše farní lesy se svým bohatsvím.

V zimním období bude fara také otevřena. Leží v blízkosti lyžařských středisek.

Na Vaše dotazy ohledně využití fary v Jítravě Vám ráda odpoví a sdělí volné termíny a možnosti paní Radka Šturmová, pastorační asistentka.

E-mail: farajitrava@gmail.com

Kontakt:+420 732 716 992 paní Šturmová

Těšíme se na vás a věříme, že se v nově opravené faře budete cítit jako doma.

Za farnost a spolupracovníky

R.Di. Bc. Michal Olekšák, administrátor farnosti Jítrava.